30 Ağustos 2013

TTNET Müşteri Hizmetleri Aldığı Şikayetin Sonucunu Bildirmiyor!

26.08.2013 günü hizmet ile ilgili olarak TTNET müşteri temsilcisine 152857023 bildirim no'lu bir şikayette bulundum. Bana bilgi veren olmadı. 28.08.2013 tarihinde (Saat:22.08 de) müşteri temsilcisi ile tekrar yaptığım görüşmede bu nolu (152857023) şikayetin karşılığında bilgi verildi notu olduğunu söyledi. Gerçeği yansıtmayan bu notun hangi maksatla ve ne amaç için konduğunu merak ediyorum.

Bir şikayet daha açtırdım ondan da daha bilgi veren olmadı. Bakalım bu sefer bilgi verebilecekler mi. Bana biri bilgi verecek olursa eğer yapılan konuşmaları dinleyip aramasında fayda var.

Naci 85 Okunma

Cevaplar

 • Naci15 Eylül 2013

  Bugün 15.09.2013 hala sorun çözülmedi ve tarafıma bilgilendirme yapılmadı.

 • Naci06 Eylül 2013

  Hala sorun çözülmedi firmanın yani TTNET firmasının yazdığı her harf gerçek dışıdır. Ticaret ahlakının yanına dahi yaklaşamayan bu firmya aklı olan bulaşmasın.

 • Naci02 Eylül 2013

  Hala gerçeği yansıtmayan yazılarla bir yere varmayı mı düşünüyorsunuz ey TTNET yetkilileri.

 • Naci02 Eylül 2013

  Sorunum henüz çözülmedi. Firma kelime oyunları da dahil her türlü yola başvurup bu siteye sorunun çözüldüğü imajını vermeye çalışıyor. Hala sorun çözülmedi TTNET müşteri temsilciliğinden arayan ve sorunu çözen olmadı bu firma müsteri memnuniyetinin nereside acaba çok merak ediyorum.

 • Naci30 Ağustos 2013

  Mail adresime gönderilen cevabıo aşağıya yazıyorum. Herkes bu firmanın müşterisine gösteremediği ilgiyi görsün lütfen. Değerli Müşterimiz, www.sikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili olarak, çağrı merkezi üzerinden bırakmış olduğunuz bildirime ait araştırmalar devam etmektedir. Sonuçlandığında tarafınıza bilgi verilecektir. Sorunlarınızla ilgili 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı TTNET Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr web sayfamızdan “bize ulaşın” formu ile Güncel irtibat bilgilerinizi iletmeniz durumunda size yardımcı olunacaktır. Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, düşünce ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön