25 Nisan 2014

TTNET Müşteri Hizmetleri..

TTNET sözde kurumsal firma. İşlerini özel şirketlere yaptırmakla kalmıyor üstüne birde iş verdiği şirketleri takip etmiyor. Plus Telekom adlı bir şirkete iş yaptırıyorlar. O özel şirket TTNET'ten habersiz insanları 09:30 da aramaya başlıyor. Rahatsız ediyor. Hafta sonu cumartesi tatil yapıyor. Çağrıları montajlayıp TTNET'e gönderiyor. Böyle şirketlere iş vermeye devam ettikçe TTNET daha çok out olur!

Mehtap 164 Okunma

Cevaplar

  • Mehtap30 Nisan 2014

    Bukadar önemli bir konu nasıl hala çözüme kavuşmaz anlamıyorum. Ttnet çk rahat .böyle devam ettiği sürece daha çok kandırılır

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön