TTNET Müşteri Ekibi ve Teknik Ekibinin Fiyaskosu!

Baturay O. |

12.10.2015 tarihinde internetimde kopma yaşadığım için TTNET ile irtibata geçtim. Bunun sonucunda müşteri hizmetlerindeki bayan hattım üzerinde birkaç işlem yaptığını söyledi yaptığı işlemlerden sonra DSL ışığım sabitlenmedi ve internet ışığım hiç yanmadı. Bunun sonucunda arıza kaydı oluşturarak 1 gün sonra geri dönüş aldım. Telefondaki arıza ekibi sorunun modemde olduğunu hatta bir problem olmadığını söyledi. Ertesi gün Vatan Bilgisayardan modem alarak eve geldim ve modemi kurdum. Modem kurulduktan sonra DSL ışığı ve internet ışığı geldi ve internete girmeyi denedim. 0.2 indirme hızı almaktayım 13.10.2015 de bıraktım ve hala geri dönüş yok eski modemi de bu sürede denedim ve çalışmakta.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ekim
  15:19

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Baturay O.
  16 Ekim
  13:53

  Otomatik cevaplarinizi telefonda da alıyorum şu an bölge telekom'a gidip arıza ekibi hakkında şikayette bulunup tüketici haklarına başvuracağım.

 • 16 Ekim
  11:11

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Baturay O.
  15 Ekim
  20:52

  Eski modemim hala çalışmakta halledemedikleri şeyleri nasılda modem ya da sisteme atıyorlar bıraktığım arıza kaydına hala dönüş alamadım aciliyet bildirmeme rağmen resmen enayi yerine koyuldum. Boş yere modem aldım. Hizmet kalitesi sıfır.