04 Mayıs 2013

Ttnet Mükerrer Ödemenin İadesi!

4 gb. internetine üyeyim, nisan ayında kota aşımıyla birlikte 50 tl civarında fatura geldi. ay içinde ödememe karşın bankada otomatik ödeme talimatım nedeniyle ayın 29'unda tekrar ödenmiştir. Konu hakkında ttnete mesaj atmam gerekse de 03. 05 tarihinde müşteri hizmetlerini arasam da fazla ödenen tutarın bir sonraki aydan düşüleceği bildirilmiştir. halbuki bir sonraki ay faturası 33 TL gelecek, arta kalanı öteki aya kalacak vs. vs. fazla ödememin iadesini istediysem de ısrarla bunu belirtiyorlar.

Söz konusu faturalarımı gecikmeli yatırsam faiziyle ödeyeceğim. o zaman aynı faizden düşün erken ödemem sonucunda olmuyorsa mükerrer ödemenin iadesini yapın.

Özcan 222 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön