09 Nisan 2013

Ttnet Mükerrer Ödememin İadesi Aylardır Yapılmıyor!

Ttnet'e ait kapattığı hattıma ait son faturayı elden bayi kanalıyla ödediğim halde, ertesi iş günü de aynı tutar eşimin hesabından otomatik çekilmiştir. Konuya ilişkin Ttnet'e sayısız defa açtığım telefonlarda hiçbir sonuç alamadığım halde, dalga geçer gibi en başa dönüp "bir alacağınız görülmemektedir" cevabını bile aldığım oluyordu.

Biraz üsteleyince "- pardon, alacağınız en kısa sürede EFT yapılacaktır" denip haftalarca da böyle sürüncemede bırakmıştır. Eğer geri verme niyeti yoksa keşke en baştan belirtilse de bari bu kadar arama ve sinir bozukluğu yaşamamış olsaydım. En son 124114313 no.lu kaydımın karşılığındaki bedeli Telekom'a hayrına mı bırakmamı bekliyorlar anlamış değilim.

Gülin 92 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından 05.04.2013 tarihinde SMS ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön