27 Kasım 2013

TTNET Mükerrer Ödeme!

TTNET 20/11/2013 tarihinde yapmış olduğum adsl fatura ödememi 2 kez çekmiş. Bankayı aradığımda TTNET ile görüşeceksiniz sanal POS cihazlarından durumu iptal edeceklerini söylediler. TTNET' i aradığımda sadece 1 adet çekim yapıldığını söylüyorlar.

Siteye girip üye olmaya çalışın normal sayıları doğru yazmanıza rağmen hata mesajı veriyor. Bu kadar saygın bir kurumun yazılımda bu kadar hata yapması affedilemez bir durum. Sehven çekilen 68 TL' nin tarafıma iade edilmesini aksi takdirde yasal haklarımı kullanacağımı bilgilerinize arz ederim.

Ahmet 67 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön