10 Nisan 2013

Ttnet Modemimizi Geri Alamıyoruz!

Kasım ayında Kütahya Ttnet şubesi olan Türk telekom merkezine vermiş olduğumuz (pikatel airmax 101) isimli modemin arızasının veya problemin nereden olduğunu öğrenemiyoruz, halen modem elimize ulaşmış değil.

Bu süre zarfında 2 adet kullanmalık modem aldık bu modemlerde arızalı çıktı. Sorgulamaya gittiğimizde lakait bir tavırla modemden hala ses seda yok diyerek geri çevriliyoruz. MEB Bakanlığına ait olan bu modemin en kısa zamanda probleminin çözülüp adresimize geri gönderilmesini istiyoruz.

İbrahim 40 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön