17 Şubat 2014

TTNET Modemimi Teslim Etmeme Rağmen Borç Çıkarıldı

Ttnet internetimi adres değişikliğinden dolayı nakil yaptırmak istedim. Yetkililere danışarak internetimi yeni adresime taşıdım. Ancak yeni adresimde adsl olmadığı fiber internet olduğu gerekçesi ile taahhütlü 50 liralık ücreti bilgim dışında 67 tl ye çıkardılar. Dolayısı ile internetimi kapatmak istedim. ve 250 liralık borç çıkardılar. Şikayet üzerine 67 tl düşen faturamı ödeyerek internet hattımı kapatmak istedim.

Fakat daha sonra modemi teslim etmem gerektiğini söylediler ve modemi teslim ettim. Yaklaşık 40 gün sonra modemimi teslim etmediğim gerekçesi ile 128 tl lik bir fatura gönderdiler. Ttnet bu şaçmalıklarından bıktım usandım artık. 6 aydır bu Ttnet ile uğraşıyorum.

Mücahit 54 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön