04 Nisan 2013

Ttnet Modemimi Değiştirmiyor!

25.03.2013 tarihinde arızalanan modemimin yerine kampanya kapsamında yeni bir modem verildi. Yeni verilen TP Link Td854w marka modem benim 10 yıl önce aldığım modemden daha zayıf wireless sinyal gücüne sahip, takdir edersiniz ki 4822 sayılı tüketici kanununa göre müşteri memnun kalmadığı ve kusurlu gördüğü bir malı 15 gün içinde iade edebilir ve değiştirebilir .

Ttnet müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmeler sonunda değiştirilmeyeceğini veya iade alınmayacağını bana söylediler. Bir cihazın verimli çalışıp çalışmayacağını fişe takmadan nasıl öğrenebilirim ayrıca müşteri hizmetleri çözüme odaklı çalışmamaktadır 2 yıl sonra taahhüdüm bittiğinde kendilerinden hizmet almayacağım.

Emre 48 Okunma

Cevaplar

  • Emre 08 Nisan 2013

    Ttnet Sorunumu çözemedi 3 gün içinde modemi değiştirebiliyormuşuz çünkü biz Türkiye Tüketici Kanununa göre yaşamıyoruz Uganda Tüketici kanunları ne yazık ki bu ülkede geçerli yazıklar olsun sana Ttnet.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön