12 Nisan 2013

Ttnet Modemim Hala Gelmedi Ben Sizin Kadar İstikrarsız Firma Görmedim!

Ttnet'e abone olduğum gün tarafıma sağlanacak olan modemin en geç 2 iş günü içerisinde şahsıma ulaşılacağı sözü verilip üzerinden 4 iş günü geçti. Müşteri temsilcilerini arayıp bilgi almak istediğimde müşteri temsilcisinin konuşma üslubu ise ayrı bir problem.

Müşteri temsilcisi bana size zorla işlem yapmıyoruz beyefendi işinize gelirse gibisinden konuşuyor sizin istediğiniz gibi yazıyorum hakarette etmiyorum yeterince imla kurallarına uygun olarak konuşuyorum ama kulaklarınızın çınlamasının sebebi de benim.

Mustafa 24 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüştür. Yapılan görüşmede probleminin giderildiği bilgisi alınmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön