18 Nisan 2013

Ttnet Modemi Yanlış Yere Bağladı Doğru Yere Bağlamak İçin Ücret İstiyor!

TTnet yalın paketi aldım.İnternet gidip geliyordu. Görevliler gelip baktı,tam olarak halledemediler. 8-10 kere geldiler modemi yanlış bir hatta bağladıklarından sorunun olduğunu farklı bir yere bağlamaları ile sorun çözüldü.

Son seferde servis ücreti olarak 10 TL bedelin faturaya yansıtılacağını belirtip elite ...sözleşmesi diye bir şey imzalatıp o evrakta da 10 TLlik işlem yapıldığı belirtilmesine rağmen fatura geldiğinde 60 TL masraf çıkarttılar.

Müşteri hizmetlerini aradık inceleyip geri dönüş yapılacağı söylendi, yapmadılar.Tekrar aradığımda 60TL' nin doğru olduğunu ama sebebinin ne olduğu söylenmedi. Şikayetim 10 TL denmesine rağmen neden 60TL. Yapılan hiçbir şey olmamasına rağmen neden bunu ödeyim?

Serkan 59 Okunma

Cevaplar

  • Serkan21 Nisan 2013

    ttnet şikayette yer alan mail adresine bilgilendirme yaptık demiş ama sadece araştırma daha devam ediyor diye araştırma son ödeme arihi geçtikten sonra sona erecek üstüne bir de bizden gec ödeme yapacaksınız diye faiz mi isteyecekler

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön