18 Eylül 2013

TTNET Modemi Teslim Etmeden Fatura Çıkardı!

13.08.2013 tarihinde TTNET telefon üzerinden abonelik yaptım. Mevcut olan 2 yıldır kullandığım internet hattımı kapattılar ve yeni müşteri yaptılar beni. 3 gün içinde bağlantı yapılacağını, 1 hafta içinde de modemin teslim edileceğini söylediler.

Bağlantıyı yaptılar ama aradan 15 gün geçti modem hala gelmedi. TTNET'i defalarca aradım kayıt oluşturdular sürekli herhangi bir dönüş olmadı, modem hala elime ulaşmadı. Üstüne kapatılması talep ettim, bu işlemi de yapmadılar.

Aradan şuan 1,5 ay geçti 21 TL tutarında fatura çıkardılar karşıma. Kullanmadığım internetin parasını benden tahsil edilmek isteniyor! Üstelik herhangi bir sözleşme imzalamadan, kimlik fotokopisi vermeden...

Süleyman 65 Okunma

Cevaplar

 • Süleyman28 Ekim 2013

  Merhaba, Tarafıma 13 Ağustosta telefon üzerinden gerçekleştirilen abonelik üzerinde herhangi bir sözleşme yada abonelik imzalamadan kullanmadığım ve kapatma talimatı verdiğim internet hattının 11 Ekim tarihinde tarafıma 31 TL tutarınca ikinci fatura kesilmiştir!!Bu tutarı da ödemeyeceğimi beyan etmek isterim. Tarafıma son aramadan sonra hala TTNET yetkililerince bir dönüş olmamıştır! Her aramamda sistemde çalışma olduğunu ve şuan yardımcı olamadıklarını söylüyorlar! Tarafıma en kısa süre içerinde dönüş yapılmasını rica ederim. Aksi takdirde hukuki yollara başvuracağımı belirtmek isterim. İnsanları mağdur etmeye hakkınız yok!..

 • Süleyman09 Ekim 2013

  Kesinlikle TTNET bundan sonra ki tercihlerim arasında olmayacak!

 • Süleyman09 Ekim 2013

  Merhaba, Konuyla ilgili geçen iki gün önce 0216 561 31 01 no.lu SANCAKTEPE TNET firmasından arandım. Tarafıma iki ay fatura edilmiş tutarı kendileri karşılayacaklarını belirttiler. Modemi de adresime göndermek istediler ben kabul etmedim. Çünkü, TTNET ile böyle bir sorun yaşadıktan sonra daha katiyken kullanmak istemiyorum. Kendilerine kullanmak istemediğimi belirttim. Bana söylenilen şu ki; taahhüt edilen 1 yılın tutarını benden almak istediler. Hemde arada bir sözleşme dahi yokken ?? Ben kimliğimi veripte bir yere imza atmadım sonuçta. Faturalar ödensin ve bu sorun çözümlensin artık! Konuyla ilgili hassasiyet göstermenizi ve acil geri dönüş yapılıp, sorunun çözümlenmesini rica ederim. Saygılarımla,

 • Süleyman26 Eylül 2013

  Bir an önce çözümlenmesini istiyorum!

 • Süleyman26 Eylül 2013

  Merhaba, konuyla ilgili geçen hafta #TNET firmasından arandım. Telefonda faturayla ilgili çözüm üretileceği söylendi. Fakat, o günden sonra herhangi bir dönüş olmadı! Konuyla ilgili hassasiyet göstermenizi ve acil geri dönüş yapılıp, sorunun çözümlenmesini rica ederim. Saygılarımla,

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Süleyman18 Eylül 2013

  TTNET'le her telefon görüşmemde bu cevabı alıyorum sürekli. Tam 35 gün oldu. Tarafıma kesilen bir fatura var ve ödeme tarihi geçtikten sonra faiz işleyecek! Bu ödemeyi hiçbir şekilde yapmayacağımı beyan eder ve bilgilendirmek isterim.

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön