16 Mayıs 2013

Ttnet Modemi Göndermiyor!

Ttne müşteri temsilcisiyim diye arayan Ttnet bayisi telefon aboneliğimiz eski diye defalarca aradı en sonunda 11-05-2013 tarihinde kabul ettik 8 Gb paket modem göndereceklerini söylemelerine rağmen 16-5-2013 tarihi itibariyle elimize ulaşmadı .

Defalarca aramamıza rağmen kargoda en Geç 2 günde elinizde olur dediler 5 günde 2 kere kargo gelirdi ifadelerine göre satış yapıncaya kadar günde 3 -4 kere arayanlar şimdi ortada yoklar tüketiciye verilen hizmet kalitesi ortada.

Hasan 641 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Hasan 16 Mayıs 2013

    Halen kargo gelmedi resmen komedi. Arayan kargo yetkilisi işlerinizin yoğunluğundan bu gün getiremiyoruz akşam yoğunluğunuz demekki Ttnet kargosunun aciliyeti yok onlara göre diğer müşteri kargoları daha öncelikli gülermisin acınacak halinize ey Ttnet yöneticileri uyumayın kurumunuz 80 li yıllar devlet dairesi gibi belki yarın belki sonraki gün Levent Kırca parodisi gibi.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön