07 Mayıs 2013

Ttnet Modem Verilmedi!

Ttnet hipernet paketine geçen hafta üyeliğimi yaptırdım 1 haftayı geçti halen modem verilmedi hat açıldı modem bekliyorum hergün arıyorum aksam verilecek diyorlar kalıyor ne gelen var ne giden sabah verilecek diyorlar ne gelen var ne giden modem bir türlü verilmedi. Sorunun bugünde hallolmaması halinde gerekli mevkilere başvurumu yapacağım.

Ali 19 Okunma

Cevaplar

 • Ali 03 Mart 2016

  TTNET çok pahalı bir firma

 • Ali 14 Mayıs 2013

  Tivibu geçen hafta cuma gününe randevu verdiler gelmediler. Cumartesi aradilar pazartesi gelecez dediler ve yine gelmediler. Bir sürü mana uyduruyorlar. Devamli aldatiliyorum. Biktim artik bunlarin iskencesinden. Ben cumartesi tatile gidecektim gidemedim pazartesi gelecez dedikleri için. Çok mağdur oldum 4 gün izinim gitti. Tatilede gidemiyorum artik izinim kalmadi. Bu mağduriyetimin giderilmesini ve gerekli işlemlerin yapilmasini arz ederim.

 • Ali 14 Mayıs 2013

  Gerekli bilgilendirme yapilmamis olup magduriyetim halen sürmektedir.

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön