14 Şubat 2014

TTNET Modem ve Bağlantılar!

TTNET abone olduğum günden beri zorlamaya devam ediyor. Habersiz yapılan Tivibu, istediğim halde yok denilip verilmeyen Airties modem de bunun cabası. Kaldı ki kullandığım tarife ile verilebiliyormuş elimdeki modem yetersiz ve verdikleri İnternet hızını desteklemiyor.

Hız testinde İnternet hızı ve bölge seçtirip yanlış ölçümler yapıp sonra teknik ekibi arayınca hız arttırımı yapıyorlar. İnternet hızımı test ettim ve TTNET hız testindeki gibi 6.70mbps ler de olmadığını indirirken de fark ettim. TTNET'in insanlara vaad edip sürekli onları yanıtmasını kaldıramıyorum ama bölgece farklı firma olmadığından alamıyorum!

Buğra 66 Okunma

Cevaplar

 • Buğra17 Şubat 2014

  hala sorunum çözülmediği gibi firma tarafından geçiştirilmeye çalışılınıyorum !

 • Buğra17 Şubat 2014

  İlgili birim sözde tarafıma dönmüş olup bana yönlendirdikleri kişi hiçbir sorunu çözmeye odaklı çalışmayıp sadece "bişey yapamayız efendim" "sizin tesisatınızdan kaynaklıdır efendim" "ttnet in uygulaması böyle gideremeyiz" gibi cevaplar vererek geçiştirmiştir. kendisine kibar konuşmama rağmen asla sorunumu çözmeye çalışmayan yetkililerden dolu bir tt net firması sadece !!! hala araştırma yapıp geri aramadılar

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön