27 Kasım 2014

TTNET Modem Sorunu!

TTNET’e ağustos ayında internet için başvurdum. Telekom müdürlüğü arayıp altyapınız hipernete uygun değil iptal edin dediler. Merkezde iptal edelim tekrar başvuru alalım dediler. 3 ay geçti geri dönüş yok. Cuma çağrı merkezine anlattım başvurunuz iptal görünüyor tekrar başvur, yeni modem gelecek elindekini kargoya ver yeni sözleşme imzala dedi. Tamam dedim. 2 iş günü geçti kargoyu arıyorum yok.

TTNET’ten biri aradı modemin seri numarasını ver yeni modem göndermeyelim dedi 5 dk sonra arar mısınız dedim. Geri dönüş yok. Biri hangi modemle bağlayacağını söylesin. Çağrı kaydı açtım ezbere cevaplar veriyorlar. 7 gün ile 15 gün arasında bağlanacaktır. 1 ayda sürer diye bir de tehdit ediyor.

Ali 457 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ali28 Kasım 2014

    iki gün geçti sadece "çağrı kaydınızla ilgili incelemeler devam etmektedir" şeklinde sms geliyor. iki-dört gün arasında göndereceğiz dedikleri yeni modem de ortalıkta yok. sorunumun kaynağı belli. Ttnet personelinin ilgisizliği ve kurumun tekel olması.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön