20 Ağustos 2015

TTNET Modem Sinyal Hatası Sorunu.

Satın aldığım internet bağlantısını bağlamaya gelen teknik servis adında beceriksiz ya da daha çok umursamaz elemanınız sinyali yanlış verip ayrıca kabloyu daireme kadar uzatmayarak daha bugün aktif hale gelecek modemi mi kullanmama olanak tanımadığı gibi ne zaman düzeltilir. Bu hata diye konuştuğum müşteri hizmetleri bana biz size döneriz diyerek ucu açık her hangi bir zaman dilimi vermemesi gerekir. Zannediyorum ki oluşturulan arıza kaydı da hiçbir kimsenin umurunda olmaz.

Neslihan 247 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ağustos 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Neslihan20 Ağustos 2015

    Daha hiç kullanmadığım modemi (18.08.15) bağlamaya gelen arkadaş evime kadar kablo çekmeyip bir de yanlış sinyal alıp kabloyu işaretlemeden bağladım diyor. Pes artık!

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön