TTNET Modem Sinyal Hatası Sorunu.

Neslihan S. |

Satın aldığım internet bağlantısını bağlamaya gelen teknik servis adında beceriksiz ya da daha çok umursamaz elemanınız sinyali yanlış verip ayrıca kabloyu daireme kadar uzatmayarak daha bugün aktif hale gelecek modemi mi kullanmama olanak tanımadığı gibi ne zaman düzeltilir. Bu hata diye konuştuğum müşteri hizmetleri bana biz size döneriz diyerek ucu açık her hangi bir zaman dilimi vermemesi gerekir. Zannediyorum ki oluşturulan arıza kaydı da hiçbir kimsenin umurunda olmaz.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Modem

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ağustos
  11:30

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Neslihan S.
  20 Ağustos
  17:31

  Daha hiç kullanmadığım modemi (18.08.15) bağlamaya gelen arkadaş evime kadar kablo çekmeyip bir de yanlış sinyal alıp kabloyu işaretlemeden bağladım diyor. Pes artık!

 • 20 Ağustos
  10:11

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.