22 Eylül 2014

TTNET Modem Sattılar Ama İleriye Dönük 2 Yıllık Paketimi Onaylamadılar!

1891401*** hizmet no'lu yalın internet paketim eylül 17 tarihinde bitmiştir, buna istinaden Ağustos 17-20 tarihleri arasında TTNET Müşteri Hizmetlerinden telefonla ileriye dönük almış olduğum 24 Mbit 75 GB hiper paket ( 59 lira kampanyalı) onaylanmamış, buna istinaden eylül 19 telefonuma gelen mesaj ile TTNET'i arayıp paket başvurumu tekrar yapmış olmama rağmen kimse beni aramadı ve hala paketim onaylanmadı.

Paketi satan ve ikinci başvurumu alan yetkililerde bölgede bu paketi kullanabileceğimi söyledikleri halde hizmet neden verilmiyor. Bu pakete ek modemi bile 3 gün sonra elime ulaştıran TTNET paketimi onaylarsa memnun kalacağım, durduk yere 90 lira ödemeyelim internete bize de yazık.

Özgür 148 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön