TTNET Modem Parasını Haksız Yere Aldılar.

Volkan K. |

22-12-2014'te üyeliğimi kapattım. Çalışıyorum onun için Telekom'a yerine TTNET 'te iptal ettim bana modemi getirmeden iptal edilmez sistem iptal etmiyor dediler bende modemi iade ettim ve bana modem için iade belgesine gerek yok saten otomatik düşüyor dediler bende modemi verdim ve iptal ettim 6-2015 de fatura çıkarmışlar. Bana modem iade etmediğim için, kimse bana yardımcı olmadı ve avukat vereceklerini söylediler. Bende mecburen ödedim şimdi ben ne yapacağım yani modem seri numarası belli isteseler bunu bulabilirler ne verdiğim TTNET bayi ne de Telekom umursamadı şimdi, ben TTNET beni dolandırdı bunu nasıl anlatacağım nasıl ispat edeceğim.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Modem

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ekim
  17:12

  Müşterimizin talebi ile ilgili Nejdihan Bey ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Volkan K.
  02 Ekim
  22:00

  Ben bu süreci daha ne kadar beklenilecek? Sadece şikayetiniz inceleniyor diye mesaj geliyor ama bir ilerleme yok.

 • 19 Eylül
  11:54

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.