28 Ocak 2014

TTNET Modem İadesi!

ocak ayının ortalarında TTNET ofisine yalın İnternet aboneliği için başvurdum ve bana modem almadan internet aboneliği alamayacağım bilgisi verildi ve modem sözleşmesi imzalatıldı.
Müşteri hizmetlerini aynı gün içinde aramış olmama ve bana böyle bir zorunluluk olmadığını ve modemsiz olarak internet aboneliği alabileceğim bilgisinin defalarca verilmesine karşın yine de modem teslim edildi ve sözleşmesi imzalatıldı.

Aynı gün içinde modem teslim tutanağı tutularak teslim edebileceğim söylenen modemi teslim edemedim ve defalarca şikayet kaydı oluşturmama rağmen bir sonuç sağlanmadı. TTNET'e üç beş kuruşluk bir modem için insanları mağdur etmesini yakıştıramadım.

Ktosun 127 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön