16 Ağustos 2013

TTNET Modem İadesi!

2013'ün Haziran ayında Afyon'da kullandığım TTNET internet hattını kapattırdım. Bana vermiş oldukları modemi de teslim ettim. 10-15 günlük kullanım ücretini öderken 200 lira fazla borç gözüktü. 200 liranın modem ücreti olduğu söylendi. Modemi teslim ettiğimi söyledim ve şikayet oluşturdum. 2-3 defa şikayet oluşturdum, son şikayeti 2-3 defa yenilemelerini sağladım. En sonunda gerekli evrakların kapatma işlemi yapılan şubeden incelenmesi ve tekrar işleme konulması, bunların sonucu olarak borç düşümü yapılması belirtildi. Sonucu Afyon şubesine aktardım. Fakat bir geri dönüş olmadı. Evrakların tekrar incelenmesi ve borç düşümü için evrakların işleme konulmasını istiyorum.

Aytuğ 2.169 Okunma

Cevaplar

  • Aytuğ28 Ağustos 2013

    TTNET'in bana ulaştığı doğrudur.Ancak yapılmış olan geridönüşte hiçbir yapıcı bilgi verilmedi. Zaten benim yapmış olduğum ve yapmakta olduğum, bununla birlikte sonuç alamadığım işlemleri yapmamı önerdiler. Kesinlikle hiçbir yardımları dokunmadı. Tek yaptıkları çalışanlar hakkında şikayet oluşturmamı istemek oldu. Bu da bir çare olarak gözükmüyor maalesef. Önce müşteri hizmetleri sonra ilgili şubenin çalışanları işi geciktiriyorlar. Sosyal medyadaki kamuoyu da benzer şikayetlerden yakınmaktadır.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön