10 Nisan 2013

Ttnet Modem İadesi!

Ttnet abonesi olduğum için 6 aylık Tivibu hediye paketi verebileceklerini söylediler. Fakat ne yazık ki iptal işlemi işkence haline geldi. Kurulum ekipler tarafından evde yapıldığı halde modem ve kutu gibi iadesi edilmesi gereken şeylerin Telekom müdürlüğüne bizzat kendim tarafından götürmek zorunda kalıyorum kutuyu nasıl getirdiysen öyle gel al yani insanları ücret ödemeye zorlamak ne demek.

Ayrıca iki kez kutu iadesine gittiğimde her defasında kablo -scart kablosu gibi şeylerle geri çevrildim. Bir iptal için 3 kez Telekom da sıra bekleyeceğimizi başta neden söylemiyorsun. İadenin yerinde yapılmasını istiyorum.

Türker 290 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından 10.04.2013 tarihinde SMS ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön