01 Mayıs 2013

Ttnet Modem Gelmedi Çin'den Geliyor Herhalde!

Yalın internete üye oldum gelip bağladılar artı modem istemiştim kargo için hala aramadılar aradan kaç gün geçti beni bu şekilde mağdur etmeye ne hakkınız var ttnet ailesi? Ankara'nın merkezinde bu şekilde mi müşteriye hizmet veriyorsunuz modem parasını ve internet parasını günü gününe alırken neden müşteriye güvenilir zamanında teslimat yapmıyorsunuz?

Eğer modem sıkıntım çok acil giderilmezse hakkımı arayacağım. Müşteri velinimettir bu şekilde hizmet veremezsiniz. Paramla rezil ediyorsunuz beni.

Tc 212 Okunma

Cevaplar

 • Tc 03 Mayıs 2013

  modem bir haftadır gelmedi iptal edin kullanmadığım internetin parasını ödeyemem . tam 1 haftadır sugün bugün diye oyalıyorsunuz beni.bugünde gelmezse hukuki yollara basvurucam

 • Tc 03 Mayıs 2013

  bana bir hafta öncesinden modem iniz gelcek dediniz bir haftadır oyalıyorsunuz beni bugün için en geç 3 gün içinde teslim edileceği söylendi eğer bugün gelmezse hukuki yollara basvurucam 1 hafta boyunca beni bu sekilde mağdur etmeye ne hakkınız var bugünde gelmicekse iptal edin 3 gündür işimden oluyorum sizin yüzünüzden TTNET

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön