11 Nisan 2013

Ttnet Modem de Bağlantı Kopması!

İnternetim de sürekli kopmalar ve yavaşlama oluyor. Ttnet'i kaç kere aradım sorunu anlattım ama kalıcı bir çözüm sunmamakta kararlı görünüyorlar. Belki internetim yavaştır diye hızını da yükselttim ama sorun halen devam etmekte ve görüntülü arama yaptığımda vasat bir internet mevcut kopmalar donmalar yaşanıyor. Sorunun modemden olduğunu düşünüyorum Tplink modemi. Aylardır aynı sorun ve çözüm 0.

Emre 52 Okunma

Cevaplar

  • Emre 17 Nisan 2013

    şikayetimi aylardır çözen olmadı herkes aynı masalı anlatıyor gelip de şu işi halledelim diyen yok..bu nasıl bir şirket anlayışıdır böyle..modem şirketi sorunu ttnet e yüklerken ttnet de sorunun modemden kaynaklı oldugunu söylemekle yetiniyor..klasik ticaret anlayışı sizinki de para cebime girsin de ne olursa olsun..biraz servis anlayışınızı geliştirme yoluna giderseniz uygun olur..

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön