18 Kasım 2013

TTNET Modem Borcu İstiyor!

2011 yılında TTNET internet aboneliği yaptırdım. 1 yıllık taahhüt verdiğimde modem hediye edileceği söylendi. Bende taahhüt verdim. Taahhüt sürem bitti sonra bir yıl daha kullandım ve 2013 yılının ekim ayında aboneliğimi iptal ettirdim. İptal ettirmeden önce 4440375 arayıp aboneliğimi iptal ettirirsem herhangi bir ücret ödeyip ödemeyeceğimi sorduğumda müşteri temsilcisi arkadaş ''Hayır '' dedi.

İptal ettirdikten sonra yine aradım yine borcunuz yoktur dedi. Geçen gün mail geldi 200 tl borcunuz var diye. 4440375 aradım modem borcu dedi. Taahhüt sürem bitmemişti dediğimde şu an bizim ekranlarımızda göremediğimiz başka bir şey vardır belki dedi. Bu pazarlama değil.

Kağan 80 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön