TTNET Modem Bağlantısı Sürekli Kopuyor!

Tevfik Can Y. |

TTNET'e sürekli bağlantı kopması sorunuyla son 1.5 yılda defalarca müracaat ettim ve sonunda garanti kapsamındaki modemi kusurlu buldular. Ancak td864w TP-Link modemi tedarikçi firma Sentim Bilişim tarafından sorunun çözülmesi gerektiği belirtilmesine rağmen, Sentim Bilişim modemi göndermemiz halinde 'yedek modem' veremeyeceğini dolayısıyla yine mağdur etmeye devam edeceğini belirtmiştir ve üstüne TTNET'ten talepte bulunmamız gerektiğini iletmiştir. TTNET müşteri temsilcisi ise bu mağduriyeti Sentim Bilişim'e bağlamıştır. Sorunu çözmeye yanaşmayan ama her ay düzenli parayı almaya gelince almasını bilen TTNET'ten şikayetçiyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Modem

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tevfik Can Y.
  12 Temmuz
  13:59

  Şikayetimle ilgili en küçük bir çözümde bahsedilmemiştir. Bilgilendirme de yapılmamıştır. Aynı cümleleri tekrar etmektedirler

 • 11 Temmuz
  14:39

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 10 Temmuz
  16:21

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.