17 Nisan 2013

Ttnet Modem Ayarlarımı Yapmıyor!

1 hafta önce Ttnet tarafından arandım ve kullanıyor olduğum smile adsl den Ttnet'e geçmem için öneride bulundular. Tüm geçiş işlemlerini kendilerinin halledeceğini, geçiş sırasında sadece 2 saat İnternetsiz kalacağımı ilettiler. Gerekli sözleşmeyi imzaladıktan sonra hattımın açıldığında bilgilendirileceğimi ve modem ayarları için servis bölümünün beni arayacağını söylediler.

1 hafta içinde arayan soran olmadı, 2 gün geçtikten sonra ttnet'i aradım. Hattımın ttnet'e geçtiği ve modem ayarları için tekrar aramam gerektiği söylendi. Modem ayarları için aradığımda modemimin ttnet uyumsuz olduğunu ve ücretli 11820 yi aramam gerektiğini söyleyip modem ayarımı yapmadılar. 3 gündür internetsizim.

Ulaş 24 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön