24 Haziran 2015

TTNET Modem Arızalı!

İnternet var görünüyor fakat tüm ışıkların normal olmasına rağmen, VDSL sinyalleri var görünmesine rağmen hatta ve hatta hattımı kontrol eden siz TTNET servis sağlayıcıları sinyalin var olduğunu söylüyorsunuz ya ben burada yalan söylüyorum sanki. Hadi neyse onu da geçtim. 23-06-2015 tarihinde gelen TTNET ekipleriniz kesinlikle modem arızalı teşhisi koydular fakat hiçbir bayinizde Air 5650 serisi VDSL marka model modem olmadığı için birebir değişim yapamadılar. Yeteri kadar bekledim, eğer ki 24 saat içerisinde sorunum giderilmez ise, tüm haklarım saklı kalmak kaydı ile sözleşmemi tek taraflı olarak fesh edeceğimi belirtir, tüm yasal yollara başvuracağımdan emin olunuz.

Faruk 66 Okunma

Cevaplar

  • Faruk 25 Haziran 2015

    İnternet var görünüyor fakat tüm ışıkların normal olmasına rağmen, VDSL sinyalleri var görünmesine rağmen hatta ve hatta hattımı kontrol eden siz TTNET servis sağlayıcıları sinyalin var olduğunu söylüyorsunuz ya ben burada yalan söylüyorum sanki. Hadi neyse onu da geçtim. 23-06-2015 tarihinde gelen TTNET ekipleriniz kesinlikle modem arızalı teshişi koydular fakat hiçbir bayinizde air 5650 serisi VDSL marka model modem olmadığı için birebir değişim yapamadılar. vereceğiniz hizmete tüm haklarım saklı kalmak kaydı ile abonelik sözleşmemi tek taraflı fes edeceğimi belirtirim. tüm yasal haklara başvurup bunun hesabını soracağımdan emin olunuz.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön