28 Ağustos 2013

TTNET Mobile Kullanııcısıyım Fatura Ödemesinde Sorun Yaşıyorum!

TTNET Mobil kullanıcısı mıyım, mağduru muyum desem? Faturama otomatik ödeme talimatı veriyoruz; fakat mağdur oluyorum. Üstüne birde hattım kapanıyor. Rahat edelim diyoruz 2 gündür internetim nasıl neden kesildi, bununla uğraşıyorum. Otomatik ödeme verdiğim kuruma fatura ücreti yansımamış. Aradığım zaman bana aynı şeyler tekrarlanıp durdu.

Çözüm bulacakları yerde çözümü diğer kurumuna bağlıyor. O kurum ödememiş çözüm yok,
2 gündür mağdurum çözüm bulamıyorlar. Birde üstüne hattıma açma kapama ücreti yansıtılıyor. Benim suçum ne? Otomatik ödeme talimatı vermek mi?

Mağduriyetim en yakın zamanda giderilmesi; aksi takdirde gerekli kurum ve kuruluşlara başvuracağım.

Sefa 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön