25 Mart 2013

Ttnet Mobil Modem İşe Yaramıyor!

Birkaç ay önce Ttnet ten mobil modem ve hat aldım.Daha sonra hattı iptal ettirdim.Şimdi mobil modemi tekrar kullanmak istiyorum ancak modemi tablet pc de kullanamamaktayım.Bu nedenle ttnet müşteri hizmetlerini aradım.Kendileri bana ttnet mobil hattımın olup olmadığını olumsuz cevap verdiğimde ise tableti Ttnette alıp almadığımı sordular.

Bende teknosadan aldığımı bildirdim.Her ne kadar mobil modemi Ttnet ten almış olsamda kendileri bana yardımcı olamayacaklarını söylediler.Ben kendilerinden Ttnet mobil modemin android işletim sistemi programını istedim ancak hattım olmadığından yardımcı olamayacaklarını yinelediler.Peki eğer daha sonra destek alamayacaksam neden benden mobil modem ücreti alındı.

Şevket 70 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön