25 Ağustos 2014

TTNET Mobil Hizmetimi Sonlandırdım, Son Faturayı Ödeyemiyorum.

TTNET Mobil hizmetimi sonlandırdım. Çıkan son faturayı ödemediğim için sürekli aranıyorum ancak müşteri temsilcisiyle yaptığım görüşme sonrasında interaktif ödeme kanalına bağlandığımda borç görünmediği için ödeme yapamıyorum. Bu durum fatura ödeme noktalarında da aynı. Sürekli fatura yüzünden rahatız ediliyorum; günlerce peşinde koşturmama rağmen ödemeyi hala gerçekleştiremedim.

Buğra 100 Okunma

Cevaplar

  • Buğra 01 Eylül 2014

    Sorun bizde değil AVEA'da, onlarla konuşmanız gerekli demekle sorun çözülmüyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön