03 Kasım 2014

TTNET Mi? Bir Daha Asla!

Yaklaşık 23 gün önce bağlantı başvurusu yaptık. Biz sanıyoruz ki bir hafta içinde internet bağlanır. Tabi süre uzamaya başlayınca bizde müşteri hizmetlerini aramaya başladık. Başladık diyorum çünkü ilk aramanızda size yardımcı olabilmeleri gibi bir ihtimali aklınıza getirmeyin çünkü öyle bir yetkileri yok. Sadece şikayet kaydınızı oluşturabiliyorlar.

Sonuç olarak bugün 23. gün sözde gelip evde bulamamışlar (ki o dedikleri günde biz tüm gün evdeydik ayrıca site güvenliğinde böyle bir kayıt olmamış) dahası beni 3 kez arayıp ulaşamamışlar! Ve başvurumuzu iptal ettiklerine dair SMS atmışlar! Ben bu etik olmayan çalışma şeklinden dolayı tüketici mahkemesine gidip hakkımı arayacağım...

Seren 152 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön