TTNET Memnuniyetsizliği!

Cem Y. |

2015/ Temmuz'da interneti kaptırmak için başvurdum. Sonrasında çağrı merkezinden aradılar 49 TL her şey dahil devam edelim dediler, tarafıma sözleşmeler geldi imzalayıp gönderdim. Akabinde 2 ay üst üste 105 TL fatura (net+telefon) geldi. Çağrı merkezini aradım kusura bakmayın sözleşmeler tarafımıza ulaşmamış tekrar gönderelim dediler, kabul ettim fakat hiçbir şey gelmedi. Tekrar aradım kayıt açalım sizi arasınlar dediler. Tamam dedim, bekledim arayan olmadı. 1 hafta sonra tekrar aradım yine kayıt açalım dediler. Yani özetle 49 TL adı altında her ay 105 TL ödüyorum şu an.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Ekim
  16:38

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 08 Ekim
  12:45

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.