TTNET Maximum 15 Günde Bağlantı Sözü Verdiği İnterneti 19 Günde Bağlayamaması!

Tuncay D. |

11/07/2015 tarihinde TTNET müşteri hizmetlerinden 15 gün sözüyle hipernete başvurdum. Bugün itibariyle 19.gün, bağlantım hala yapılmadı. Çağrı merkezindeki robotlar sorunu çözmeyi değil müşteriyi idare edip günü bitirmeyi amaçlıyor. Hep aynı sorular hep aynı cevaplar. Evet x bey şu tarihte başvurunuzu görüyorum, hemen bir kayıt oluşturuyorum, 4-5 gün kayıtlar oluşturduktan sonraki aramalarda kaydınızın aciliyetini ilave ediyorum aşamasına geçtiler. Daha sonraki aramalarda uygun port bulunamamış, bulunduğunuz yerdeki teknik servisle görüşebilirsiniz dediler. TTNET sitesinde 2 telefon No.. var tabi ki açmıyorlar. Bir de başvuru aktifleşmeden iptal edilemezsiniz diyorlar! Dava etmeyi düşünüyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuncay D.
  06 Ağustos
  12:14

  Artık bu firma tarafından aranmak istemiyorum, lütfen her gün arayıp ilgileniyormuş gibi yapıp tutarsız bilgiler söyleyip rahatsız etmeyin. Bu işi çözüme kavuşturamadınız ve ben de bayiden tekrar başvuru yaptım, hala sorun devam ediyor ama en azından gerçek sorunun ne olduğunu bayiden söylüyorlar oyalama yok, yanlış bilgi yok, telefonla sürekli rahatsız etme yok, kayıt altında diye gereksiz onlarca kelimeyi ezberden söylemek yok. Müşteri hizmetleri ile TTNET başvurusu benim için bitmiştir. Lütfen aramayınız.

 • Tuncay D.
  06 Ağustos
  12:11

  27 gün oldu ve çağrı merkezinin hiçbir şeyden ve birbirlerinden haberi yok. 16 Temmuz'da uygun port bulunamadığı için başvuru askıya alınmış, ilk 10-15 aramamda hep bunu söylediler çözüm hep ertelendi. Ancak 21.günden sonra TTNET Küçükyalı müdürlüğüne bağlı bir çalışan 4440375ten arayıp (Tayfun veya tevfik gibi bir isimdi) 16'ında sizi aramışlar evde de yokmuşsunuz bu yüzden seçeneklerden kafadan birini seçip girmişler, yani aslında port var ve başvurunuz iptal olmuş yeniden başvuru yapın, çM bizim gördüğümüz bilgileri göremiyor, daha yetkili yerden alıyorum bilgiyi dedi. Ancak bu noktada kendi yetkisini öven arkadaşın da aslında bir şey bilmediğini anlamış oldum. Çünkü port hala eksik.

 • 03 Ağustos
  16:59

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Tuncay D.
  03 Ağustos
  11:18

  21 gün önce yalın internet için TTNET'e başvurdum. Mahalle veya binada uygun port bulunamadığını bunun için Türk Telekom ile görüşebileceğimi söylediler. Türk Telekom sitesinden bulunduğum yerdeki TT Müşteri İlişkileri Ofisi'ne kimlik ile başvurmam gerekiyormuş.

  Sitelerinde Kartal Çavuşoğlu mah. İçinde gösterdikleri adreste 2 adet oto tamirci dışında bir şey yok. Müşteri hizmetlerini aradığımda istasyon caddesindeki bürolarından yardımcı olabileceklerini söylediler. Büro boş, ve satılık ilanı yapıştırılmış. Kendi ofis adreslerini, telefonlarını, taşındıklarını bilmiyorlar.

  Acilen port desteği istiyorum, aylar sürmesin.
  İstanbul Kartal Karlıktepe Mah. Şehit Temel Bıyıklı Sokağı No:11

 • 30 Temmuz
  15:46

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.