12 Şubat 2014

TTNET Maxi Plus Pakete Geçemiyorum.

10/02/2014 tarihinde Tivibu müşteri hizmetlerini arayıp, Tivibuev paketimi yükseltmek istediğimi bir üst paket olan Tivibuev Naxi Plus'a geçmek istediğimi söyledim, 20 dakika ile 2 saat içinde gerçekleştirileceği söylenen işlem için iki gündür bekliyorum. İki kez aradım, sistemsel arıza var çalışmalar devam ediyor denildi.

Hülya 111 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Hülya13 Şubat 2014

    çözüm sürecinden memnun olmadım, bir daha tercih etmem

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön