31 Temmuz 2013

TTNET Mart Ayı Faturamda Fazladan 63 TL Gözüküyor!

TTNET faturalarım ortalama 160 TL civarında olur fakat mart ayı faturam 235 TL civarı geldi. Faturamı incelediğimde dönem olarak 1-31 Mart kısmı ödeme artı nisan dönemi internet faturası görülüyordu. Yani 63 lira fazla ödeme gözüküyordu.

Müşteri hizmetlerini yaklaşık 10 defa aramama rağmen ve her seferinde kayıt oluşturmalarına rağmen 4 aydır bu problemi çözmediler. TTNET müşteri hizmetlerini denetleyen var mı? Bir müşteri bu kadar mağdur olurken orada kendini devlet güvencesine almış olan kişiler size yazıyorum. Telefon kayıtları mevcuttur. Her seferinde aramalarımı toplasan 63 TL'yi geçer ve ilk işim en kısa sürede TTNET aboneliğimi iptal ettirmek olacak.

Murat 46 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön