11 Ocak 2014

TTNET Mail Order Adı Altında Para Çekiyor!

TTNET Mail Order Adı Altında Kredi Kartımdan Habersiz Para Çekiliyor. Sahip olduğum kredi kartıma ait hesap özetimde son 3 aydır anlamadığım bir şekilde TTNET A.Ş.-Mail Order- açıklaması ile habersiz ve izinsiz para çekilmiştir. Üstelik iki ayrı çekim yapılmış ve bu çekimler 3 aylık takside bölünmüştür. müşteri hizmetlerinden ısrarlarıma rağmen şirket adına kesilen bu ücretin ne olduğunu olduğunu öğrenemedim.

Lütfen gereğinin yapılmasını rica ediyorum. Hiçbir şekilde hiçbir kanaldan sorgulayamıyorum şifreler, üyelikler falan. En kısa zamanda geri dönüş yapılmasını istiyorum ayrıca geri dönüş yapılmazsa tüketici haklarına başvuracağım. Hukuki yollarla bu işin ne olduğunu öğreneceğim.

Yasemin 115 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön