03 Mart 2015

TTNET Mağduru!

İnternet Başvurusunda bulundum. 3 gün sonra Türk Telekom'dan ekipler geldi. Bağladı hattı. Modemi bekledim modem gelmeden hattım açıldı. Modem başvurusunda bulundum tekrar. 2.5 hafta sonra modem elime ulaştı neyse. Modemi bağladım dedikleri gibi sorunsuz. Modemime internet düşmüyor. Arıza kaydında bulundum 25 Şubat'ta 02.03.2015 günü Türk Telekom'dan 2 adam geldi direğe baktılar mahalledeki. Bunlar Nasıl düzenleme yapmış deyip biz rapor yazalım 2-3 güne gelirler dedi. Aynı gün TTNET aradı sorunun bina tesisatında sorun var dedi. Elit ekip çağırdım. Elit ekip 03.03.2015 tarihine randevu verdi ve gelmedi. Ben mağdurum! Bir an önce internetime kavuşmak istiyorum.

Okan 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Mart 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Okan04 Mart 2015

    Hep aynı Hep aynı Kontrol ediyoruz lütfen hatda kalnız) bir ekip gelip bakacaklar. Elit ekibiniz bile randevu istiyor. Gelmiyor. Nasıl işletme siz şimdi ben bu internetimi iptal etmek istesem 300 liradan fazla para istiyorsunuz. İptal etmesem boşa internet faturasın. Öğrenci adamım ben. Gönderin şu ekipleri baksınlar. 1 aydır müşteri hizmetlerine 300 dakikadan fazla konuşmuşum binlerce arıza kaydı. Binlerce şikayet. Yeter artık yahu insaf!

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mart 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön