21 Aralık 2013

TTNET Mağduriyetimin Giderilmesini İstiyorum!

Ankara Etimesgut Alsancak mahallesi Alsancak sokak 16 numaralı apartmanda oturmaktayım. TTNET'e üye olmak istediğimizde, şebeke yok cevabını almaktayız. Bulunduğumuz bölgede yaşayanların mağduriyeti ne zaman giderilecektir. TTNET bayisiyle yaptığım bireysel görüşmede: 3 yıldır bu bölgede şebeke sorununun devam ettiğini, TTNET'in başka firmalara ihale usulü şebeke sorununu çözmeye çalıştığını ancak ihaleyi alan firmaların da şebeke çalışması yapmadığı ilaveten TTNET'in genel müdürlüğüne söz konusu bölgenin şebeke sorunu iletildiğinde de yanıt alınamadığını ifade etmiştir. Mağduriyetimizin giderilmesini ve konuyla ilgili açıklayıcı yanıtınızı rica ederim.

Gülten 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön