TTNET Mağduriyetimi Nasıl Gideririm?

Serkan Ş. |

14 Ağustos 2015 tarihinde Konya da bir TTNET bayisine Sınırsız internet almak için başvurdum.
Bir gün sonra hattım bağlandı ama internet son derece yavaştı. Konuyu müşteri hizmetlerine ilettim ve problemin giderileceğini söylediler ama internetim tamamen kesildi. Müşteri hizmetlerini en az on defa aradım. Telefondaki görevli sözleşmemin 16 GB'lık paket söyledi. Halbuki ben aylık 67 TL ödemeyi kabul ederek limitsiz paket satın aldığımı zannediyordum. Müşteri temsilcisine sınırsız pakete geçmek istediğimi söyledim ama bunun mümkün olmadığı 2 yıllık sözleşme bitinceye kadar 16 GB'lık pakete mahkum olduğum ve hattımın iptalini istersem 270 TL'lik ceza ödeyeceğim söylendi.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Bağlantı Hızı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ağustos
  15:48

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 19 Ağustos
  11:30

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.