27 Mart 2013

Ttnet Mağdur Oldum!

Daha önce de şikayette bulunmuştum Bundan bir süre önce Ttnet müşteri hizmetleri tarafından arandım. Bana işyerim paketi diye bir paket önerdiler ben önce kabul ettim evime sözleşme yollanacağı ve onu imzalamam gerektiği söylendi, ertesi gün vazgeçtiğim için tekrar aradığımda bana sözleşme yollanmamış imza atmadıysanız sorun yok dendi ve gerçektende evime sözleşme falan gelmedi.

Ayrıca ilk konuştuğumuzda cayma bedeli ödemek zorunda olduğumda söylenmemişti. Şimdi başka şehirde olduğum için internetimi kapatmak zorundayım. Kapatamayacağım söyleniyor. O zaman dondurun diyorum donduramayacağım söyleniyor. Hiç bir çözüm yolu sunulmuyor. Tüketici mahkemesine gideceğim.

Funda 21 Okunma

Cevaplar

  • Funda08 Nisan 2013

    Hiç bir çözüm ürettildiği yok , kapattırmak istiyorum diyorum hayır , kapattıramıyorsam dondurun diyorum hayır. Nasıl bir zorlama dayatma bu anlamadım, Bir daha asla TT net kullanmam kullandırmam.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön