13 Mart 2015

TTNET Mağdur Etti!

2014 yılı Aralık ayında TTNET bayisi tarafından arandım hangi operatörü kullandığımı, nasıl bir hizmet aldığımı soran TTNET yetkilisine TurkNet'ten Telefon+İnternet birlikte 49 TL bedelli bir paket kullandığımı ifade ettim. Yetkili bana ısrarlı bir şekilde TTNET'e geçmem halinde aynı şartlarda ve aynı fiyata 24 aylık taahhütle daha hızlı (16 megabit) internet hizmeti verebileceklerini söyleyince kabul ettim.

Ancak tarafıma tamamen farklı bir sözleşme gönderilmiş ve 3 aydır hem TTNET'ten internet bedeli faturası kesmişler. Bunun çok benzeri bir çok kişiyle konuştuğumda bu şekilde mağdur edilen çok insan olduğunu öğrendim. TTNET kurumundan şikayetçiyim ayrıca BTK'ya da şikayet edeceğim kurumu.

Ahmet 65 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet13 Mart 2015

    TTNET ile ilgili yaklaşık 10 kez görüşmeme rağmen en ufak bir düzeltme çabası ya da sorumluluk alma görmediğim gibi hala utanmadan aboneliğe devam etmemi teklif ediyorlar. Elbette etmiycem TurkNet e geçiyorum. TTNET i çalışma şekli gereği kınıyorum. Çok dikkatli olun kampanyalar la ilgili telefonla kayda alınan görüşmelerin hiçbir önemi yok bilginize.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mart 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön