05 Ağustos 2014

TTNET Mağdur Etti.

1.8.2014 günü , Göztepe'de bir TTNET bayiisinden yeni abonelik için başvuru yaptım.Adreste sürekli kalamayacağımı , ne zaman bağlanacağını öğrenmek istedim.Görevli hanım , ertesi gün ( 2 Ağustos ) görevlilerin gelip bağlayacağını ifade etti.
2 Ağustos'da bekledim , gelen olmadı . Bayiyi bugün tekrar aradım , (4 Ağustos ) bugün geleceklerini söylediler . Kimse gelmediği için , 444 0 375 ' i arayarak sorunumu ilettim ; 15 gün içinde ( Günü saati belirsiz ! ) hattın bağlanabileceğini söylediler ..
Bu zamanda böyle tuhaf hizmet olmaz , bunun için 15 gün bu adreste beklenmez , iptal edelim dedim ; onun da yapılamayacağı söylendi.Otuz yıl önceki uygulamaları yaşıyoruz bugün tekrar tekrar.

Erdal A. 1.311 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi11 Ağustos 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Erdal A.10 Ağustos 2014

  Başvurumuzdan tam 7 gün sonra hattımız bağlandı ve çalıştı . Bir ek yorum yapmak istemiyoruz artık , anlaşılıyor süreç .Teşekkürler .

 • Erdal A.06 Ağustos 2014

  Bugün , şikayetimizden sonraki 4. gün .Bu ana kadar ne sorunumuz çözüldü , ne de şirketten bir görevli arayıp ilgilendi . Bu arada TTNET ' in TV reklamlarını izlemeye devam ediyoruz , ne kadar kaliteli servisleri olduğunu öğreniyoruz buralardan.

 • Erdal A.05 Ağustos 2014

  TTNET 4440375 no' dan verilen bilgi bu yazdığım , şikayetimden önce 16.34 de aradım , aynı görüşme sürerken 3 ayrı temsilciye aktardılar , hepsi tekrar tekrar TC numaramı istedi , enson bağlanan Ayşegül isimli görevli 15 gün açıklamasını yaptı .

 • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi05 Ağustos 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön