21 Temmuz 2014

TTNET Mağdur Etti.

TTNET 2547984 nolu şikayette mail olarak bildirim yapmışsınız fakat beni arayan olmadı. Aramadan nasıl oluyorda formu kapatabiliyorsunuz.Çağrı kayıtlarını incelemeden nasıl oluyorda müşteri haksızdır mantığıyla çalışıyorsunuz. Hala da dönüş yapmadığınız gibi kaç aydır sizinle uğraşıyorum.Düzgün bir şekilde dönüş bekliyorum.

Ali 47 Okunma

Cevaplar

  • Ali24 Temmuz 2014

    Şikayet uzmanıyım ve yetkiliyim diyen TTNET outbound müşteri temsilcisi beni arayarak herhangi bir yardımda bulunmadı. Bulunmadığı gibi bir de telefonda ses tonunu yükselterek kendini haklı göstermeye çalışıyor. Hem bağırıyor hem de yardımcı olmadığı gibi bir de bilgisayar kullanmasını bilmiyor ve de en önemlisi kendi sayfalarında yazan süreci de kabul etmiyor.Neden o süreci koyduklarını kendisi dahil bilmiyor ve de yetkiliyim diyip kendi üstü olan Takım Liderini de bağlamıyor. Kendi hatalarını kabul ediyor ama müşterinin cebine etki eden faturayı da iptal etmediği gibi bir de kullanmadığım günlerin de faturasının ücretini istiyorlar.Neymiş 15 gün sürede nakil olurmuş.Nakil talebini illla çağrı merkezini arayıp yaptırcakmışım neden sayfanızda TT ofisi ve TTnet bayisi var diyorum verilen cevaba bak bizim sayfamızda o yazmıyor diyor ekran görüntüsüde ekledim nasıl yazmıyormuş çok merak ediyorum.Kendi söyledikleri ile ttnet sayfasında yazanlar hiç bir şekilde birbirini tutmuyor.Güya yardımcı olduğunu düşünüyor.Hem 1.5 ay dönüş yapma hem de kendilerini haklı çıkartmaya çalışıyorlar. Hakkınız olmayan ücreti almayın.Haksız kazanç elde ediyorsunuz.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön