11 Temmuz 2014

TTNET Mağdur Ediyor.

Sürekli kabarık fatura gelmesi nedeniyle TTNET aboneliğimizi 1 temmuzda sona erdirdik. TTNET'ten 148 lira fatura çıkarıldı gerekçe ise taahhüt olması. Önce taahhütün 6 ekim olduğu söylendi. Babam taahhüt olmadığından emin olduğunu söyleyince ertesi gün taahhütün 28 haziran saat 3'te bittiğini bizim ise 28 haziran saat 11'de operatör değişikliği yaptığımız bildirildi.

Oysa şuan kullandığımız operatör kayıtlarında da mevcut olduğu üzere biz 1 temmuza kadar TTNEt iletişimlerinden yararlanmaya devam ettik. Ttnetin bu tutarsız insanı kandırırcasına açıklamaları, faturalarındaki tutarsızlıkları nedeniyle sonuna kadar hakkımızı arayacağız ve gerekirse bu durumu adlı makamlarada taşıyacağız.

Serpil 75 Okunma

Cevaplar

  • Serpil 11 Temmuz 2014

    ama hıc bırsey cozume ulasmamıstır. farklı kısıelr konularından bıhaber aramıs olup ezbere bırseyler konusup telefonu kapatmıstır. ne hızmetlerınde ne calısanlarında nede yonetıcılerınde zerre kalıte olmayıp daha ustune tuketıcıyı magdur bırakan saçma bı kurulussunuz

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön