18 Şubat 2013

Ttnet Mağdur Edildim!

Şikayetimi Türk Telekom müdürlüğüne, yazmış olduğum dilekçe ile birlikte götürüp başvuruda bulundum. Ancak 10 dakika içerisinde yasal süreçte bir sorun olmadığı hakkında yazı geldi ve konu 10 dakika içerisinde kapatıldı. Benim şikayetim hiçbir bildiri yapılmadan yasal sürece geçiş yapılması idi..

Bilgilendirme yapılmadığı için ödeme yapamadım. Hakkımı hukuki düzeyde arayacağıma emin olabilirsiniz. Şikayetimi ilettiğim andan itibaren ki süreçte gerçekten hayal kırıklığına uğradım. Kesinlikle mağdur edildim. Hayatım boyunca Türk Telekom, Ttnet firmasının sağladığı tüm hizmetlerden uzak duracağım ve yakınlarımı uzak tutmak için elimden geleni yapacağım.

Şinasi 25 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön