31 Ağustos 2015

TTNET Limitsiz Fiber İnternet Hızlı Sözde!

TTNET limitsiz internet kullanıcısı olarak S.. A.. adına kayıtlı kullanıyorum ama hızı cep telefonundan daha yavaş en basit örnek Youtube.com'dan 10 dakikalık video seyredeceğim diye yarım saat bekliyorum. Hızı ışık hızında diye kandırıp kağnı hızında internete giriyorum ödediğimiz para ise 80 TL ama kalite fiyat endeksi 0 neredeyse. Yetkililerin irtibata geçmesini talep ediyorum yoksa sözleşmeyi iptal edeceğim. Yazık sözde 4.5G hız altyapı çalışması anlaşması yapıldı daha evde 3G'yi göremedik ki. Yalan söyleyip vatandaşı kandırmayın bari!

Sadullah 271 Okunma

Cevaplar

  • Sadullah 19 Eylül 2015

    Beni aramadiginizin farkında mısınız? bir kere çaldırıp kapatınca üstüne aradık ulaşamadık gibi mesaj atınca kurtulunmuyor

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Eylül 2015

    Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön