TTNET Kutusuz Kırık Modem!

Mert Ç. |

2 hafta önce TTNET fiber internete 24 ay taahhütlü olarak sözleşme yaptım. TTNET görevlisi ben evde yokken modemi getirip güvenlik görevlisine bırakmış. Ben eve geldiğimde modemi kutusuz olarak 2. El verdiklerini ve wifi anteninin kırık olduğunu gördüm. Bunun için müşteri hizmetlerini aradım. Bana 1 haftadır dönüş yapmadılar. Kurulum için de hiçbir TTNET görevlisi gelmedi.

Etiketler :

Modem Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ekim
  15:19

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Mert Ç.
  29 Eylül
  20:41

  18 Eylül'de beri internetim açılsın diye bekliyorum. Bana hala TTNET dönüş yapmadı. Müşteri hizmetlerini arayın oyalıyor. TTNET kadar kötü firma görmedim. Benden hizmet alamadığı internet iÇİN faturalandırma yaparsanız TTNET her türlü dava açacağım

 • 29 Eylül
  10:33

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.