25 Ekim 2013

TTNET Kuruluma Haber Vermeden Geliyorlar!

Evime almış olduğum internet hizmetini hat çekmek için görevlendirilen ekipler evime geliyor iki defa zile basıp evde kimse yok diye çekip gidiyorlar.Siz evinizin zilini her çalana anında kapıyı mı açıyorsunuz TTNET çalışanları? içerideki insan müsait mi, değil mi hiç mi bunları düşünemiyorsunuz?

Hepsini geçiyorum neden bana bilgi verilmiyor, bugün TTNET hattını çekmeye geleceğiz diye kafasına göre çıkıp geliyorlar, bu nasıl bir müşteri hizmet anlayışı. insan sormaz mı bugün müsait misiniz hattı çekmeye gelelim mi diye? Böyle kurumsal firma olunmaz, köy kahvesine mi geliyosunuz siz? Sonrada haklıymış gibi birde adresiniz hatalı diye mesaj yolluyorsunuz.

Ömür 59 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön