01 Şubat 2014

TTNET Kuruluma Gelmeyip Başvurumu İptal Ettiler.

13/01/2014 tarihinde aylık 59 lira ücret ile yalın net limitsiz başvurusu yaptım ve kuruluma gelmeleri için beklemeye başladım. 24 Ocak da telefonuma başvurumun iptal olduğunu söyleyen (sebep belirtmeden) bir mesaj geldi. Ertesi gün TTNET' ten arayıp artık yalın net satmadıklarını söylediler ve beni daha pahalı olan Fiber Net'e geçirdiler ki başka bir paket de olsa İnternet'im bağlasın. Başvurusunu yapıp bitirdiğim paket, artık satılmıyor diye benim başvurum nasıl iptal edilebilir ? Şuan 31 Ocak, ve eve ne yalın Fiber Net için ne de yalın net için gelen olmadı. Yaklaşık 20 gün bekleyişimin üzerine artık en kısa süre içerisinde geri dönüş bekliyorum.

Buğra 77 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön